1.2.1b Standgegevens, 1 januari 2018

  huishoudenswaarvan     
stadsdeeltotaal% gezinnen met kinderen% alleenstaanden% lage inkomens 2015 1)gemiddeld besteedbaar inkomen 2015 (x 1.000 euro)prognose 2018 bevolking 1-1-2025 
A Centrum5459714,561,815,442,189173 
B Westpoort9311,874,20,120,5180 
E West8369320,157,026,333,0153678 
F Nieuw-West7458331,947,018,133,5164356 
K Zuid8400120,255,521,045,5149514 
M Oost7257026,252,017,337,9155513 
N Noord4692233,145,612,732,3114969 
T Zuidoost4612531,252,114,429,195754 
Amsterdam46258424,753,3124,936,8923137 
1) % huishoudens met een besteedbaar inkomen minder dan 19.800 euro per jaar.